Sipariş Teslimat

Ekehome.com.tr adresinden vereceğiniz tüm siparişlerin kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.
Satış yetkililerimizin onayına müteakip, hafta içi gün içerisinde  verdiğiniz tüm siparişleriniz 24 saat içerisinde  kargo firmasına paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde  bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir. 

Ekehome.com.tr'nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı YURTİÇİ Kargo'dur. 
• Ürünler , genel olarak büyük illere 1 iş günü içinde kargo tarafından teslim edilmektedir.
• Büyük iller dışında ise 600 KM’ye kadar 1 iş günü, 1.200 KM’ye kadar 2 iş günü ve 1.200 KM’üzeri alanlara da Yurtiçi Kargo şubesinin bulunduğu yerlere de 3 iş günü içinde teslim edilmektedir.
• Yurtiçi  Kargo şubesi bulunmayan lokasyonlara ise Yurtiçi  Kargo’nun Rut planları içinde haftanın belirli günleri teslim edilmektedir.
Bayram dönemlerinde ve bayram haftasında gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu hususta siz değerli müşterilerimizden anlayış beklemekteyiz

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin satış yetkililerimizce onaylanmasına müteakip 1 iş günü (büyük il merkezleri) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir.

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız da 0 258 2691556 numaralı telefondan ya da sales@ekehome.com adresinde bizimle irtibat kurabilirsiniz.